Izvēlne
Jūsu grozs

Blogs RSS Feed

24 Oct Pieci ieteikumi pirms iegādājies sieviešu apakšveļu
0 233

Lai neapjuktu sieviešu apakšveļas plašajā izmēru un dizaina sortimentā, vēlamies dalīties ar zināšanām, kas uzkrātas Rosme Lingerie 70 gadu..

11 Oct Ceļvedis veļas iegādei tiešsaistē
0 87

Iegādāties apakšveļu tiešsaistē var šķist sarežģīti. Kuru modeli izvēlēties, kā materiāls un produkts izskatīties dzīvē, vai tas būs atbilstošs izmēram? Ko darīt, ja tas tomēr neder?  Šis raksts palīdzēs iepazīt apakšveļas iegādi tiešsaistē, jo uzskaitītajām bažām ir tikpat daudz ieguvumu.

Pirmais solis: noskaidro savu apakšveļas izmēru

Pirms apmeklē mūsu mājaslapu Lasīt vairāk

09 Sep Krūšturu veidi
0 524

Krūšturi var piemeklēt ikvienai sievietei, jebkurai dzīves situācijai. Dienās, kuras gribam pavadīt mājās, neko nedarot jeb laiskojoties dīvānā pie kārtējās seriāla epizodes. Dienās, kad dodies pārgājienā vai mazini stresu sporta zālē. Dienās, kad esi uzvilkusi savu skaistāko kleitu un dodies uz ilgi gaidīto randiņu. Dienās, kad vienkārši vēlies justies komfortabli un sievišķīgi. Katra..

29 Jul Kā pareizi noteikt krūštura izmēru
0 1032

Daudzas no mums īsti nezina savu krūštura izmēru, tāpēc mēdz iegādāties sev neatbilstošu apakšveļu, kas rada diskomfortu un nepieguļ ķermenim. Labi pieguļošs krūšturis ir svarīgs ne tikai izskatam un komfortam, bet arī veselībai. Nepareiza izmēra krūšturu valkāšan..

Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)