Iepērcies Rosme interneta veikalā un dāvanā saņem BEZMAKSAS piegādi uz pakomātiem. Piedāvājums spēkā: 09.04. - 18.04. |
Izvēlne
Jūsu grozs

Blogs RSS Feed

07 Feb Meklējam nākamo ROSMES modeli ilgtermiņa sadarbībai
0 6039

Mēs meklējam sievieti, kas iemieso dabīgā skaistuma, dzīvesprieka un pašpārliecinātības būtību. Rosme uzskata, ka patiess šarms un elegance slēpjas katras sievietes autentiskumā. Mūsu uzņēmums ir piedzīvojis krāšņu zīmola atjaunināšanas procesu – Tu kā mūsu jaunā modele palīdzēsi atsvaidzināt un pilnveidot Rosmes tēlu.

01 Feb Izplatīti mīti par apakšveļu
0 486

Smalkajā apakšveļas pasaulē, kur mežģīnes savienojas ar komfortu un stils mijas ar jutekliskumu, mīti un maldīgi priekšstati nereti apvij šī produkta skaistumu. Sākot ar seniem uzskatiem par krūšu formas saglabāšanas veidiem un beidzot ar pieņēmumiem par to, ka apakšveļas kvalitāti nosaka cena. Lasi tālāk, lai atklātu patiesību, kas slēpjas aiz šiem un citiem mītiem.

20 Dec 2023. gada TOP 10 populārākie krūštura modeļi
0 2281

Laipni lūgta apakšveļas elegances un komforta pasaulē! Atskatoties uz 2023. gadu, novērojams, ka krūšturu izstrāde ir ieguvusi jaunu virzienu dizaina, tehnoloģiju un materiālu ziņā. Neatkarīgi – vai meklē stingra atbalsta krūšturi ikdienas valkāšanai, bezstīpiņu krūšturi aktīvam dzīvesveidam, varbūt krāšņu papildinājumu balles kleitai? Šajā bloga rakstā mēs apskatīsim 10 populārākos krūšturus, kurus iecienījušas Rosmes klientes.

07 Dec Atsaiņo prieku: sagatavo Ziemassvētku dāvanas kopā ar Rosmi
0 371

Svētku laiks ir pavisam tuvu, veikalos jau tiek atskaņotas Ziemassvētku dziesmas, pilsētas iemirdzas spožos dekorējumos, bet mājās ieplūst salda piparkūku un mandarīnu smarža. Jā, ir laiks atrast labāko Ziemassvētku dāvanu! Šogad dāvanas vari izvēlēties elegantas, valdzinošas un komfortablas, varbūt vēlies apskatīt apakšveļas un naktsveļas sortimentu? Izpētīsim, kāpēc apakšveļa un naktsveļa būtu lieliska dāvana, kas tās saņēmējam liktu justies īpaši.

07 Nov Uzlabo savu komfortu un stilu ar Rosme izsmalcinātajām naktsveļas kolekcijām
0 406

Neatkarīgi no diennakts laika – apģērbs ieņem svarīgu lomu mūsu sajūtu veicināšanā. Arī naktī mēs vēlamies justies šarmanti un komfortabli – jā, Rosme naktsveļas kolekcijas ir gatavas to nodrošināt. Vēlies atpūsties pēc garas dienas vai gatavojies omulīgam vakaram? Mūsu naktsveļa ir radīta, lai Tu justos grezni, ērti un pārliecinoši.

06 Oct Meklē krūšturi, kas uzlabotu dekoltē zonu?
0 795

Katras sievietes ķermenis ir unikāls un skaists visās tā detaļās. Pareizi izvēlēta apakšveļa var sniegt absolūtu komfortu jebkurā dzīves situācijā. Vai zini, kāda veida apakšveļa uzlabotu un koriģētu Tavu dekoltē zonu? Lasi tālāk, lai iepazītos ar apakšveļas kolekcijām, kas pievilcīgi uzlabos krūšu formu.

31 Aug Vai esi pārliecināta, ka pareizi uzvelc krūšturi?
0 954

Krūšturu akurāta uzvilkšana ietekmē Tavu komfortu un apakšveļas piegulumu ķermenim visas dienas laikā. Lasi tālāk un iepazīsties ar pāris vienkāršiem soļiem, lai krūšturis būtu īpaši ērts.

31 Aug Ieteikumi apakšveļas mazgāšanai
0 1167

Zināms, ka krūšturis ir viens no svarīgākajiem sieviešu apģērba elementiem, tas atbalsta un uzlabo sievietes koptēlu. Tomēr bieži vien pareiza apakšveļas kopšana tiek atstāta novārtā. Lai apakšveļa pēc iespējas ilgāk saglabātu savu formu un kvalitāti ir svarīgi to pareizi mazgāt un uzglabāt.

16 Mar Peldkostīmu iegādes ieteikumi dažādām krūšu formām
0 5364

Izvēloties jaunu apakšveļu vai peldkostīma augšdaļu ir ļoti svarīgi izprast savu krūšu formu, jo no tā būs atkarīgs, cik komfortabli jutīsies konkrētajā izstrādājumā. Tāpat kā visas pārējās ķermeņa daļas, arī krūtis ir ļoti atšķirīgas, tās iedalās dažādās formās (jā, ir plašāks iedalījums par ’’lielas’’ vai ’’mazas’’ krūtis). Var izdalīt aptuveni septiņas galvenās krūšu formas, kas sievietēm varētu palīdzēt izvēlēties, kurš krūštura, peldkostīma augšdaļas veids būtu vairāk piemērots vai pretēji – no kāda veida iegādes būtu jāizvairās.

08 Feb Iepazīsties ar mūsu dizaineres TOP 5 krūšturiem
0 1330

Laiks iepazīties ar mūsu komandas profesionāļiem! Liene Tiļļa ir dizainere, kura ikdienā plāno un izstrādā jaunās Rosme Lingerie apakšveļu un peldkostīmu kolekcijas. Lasi tālāk, lai noskaidrotu profesionālus ieteikumus par konkrētiem krūšturu modeļiem, uzzinātu vairāk par iedvesmas meklēšanu un personīgiem apakšveļas favorītiem.

02 Feb Dažādām ikdienām piemērota apakšveļa
0 1575

Cik labi Tu pārzini savu apakšveļas garderobi? Vai esošie krūšturi un biksītes tiešām ir īstie, kurus valkā ikdienā, vai tie ir pelnījuši būt Tavā apakšveļas atvilktnē? Atceries, ka jebkurš garderobes saturs laiku pa laikam ir jāpārskata, lai izšķirotu vajadzīgo, un.. ne tik vajadzīgo. Lai atvieglotu apakšveļas garderobes pārskatīšanu – ieteiksim dažus apakšveļas komplektus, kuri ļoti labi iederēsies dažādām sieviešu ikdienām un vajadzībām.

24 Oct Pieci ieteikumi pirms iegādājies sieviešu apakšveļu
0 1386

Lai neapjuktu sieviešu apakšveļas plašajā izmēru un dizaina sortimentā, vēlamies dalīties ar zināšanām, kas uzkrātas Rosme Lingerie 70 gadu pastāvēšanas laikā. Laiks iepazīties ar mūsu radošajiem cilvēkiem, kas ražo iemīļotos Rosme Lingerie produktus. Blogā arī dalīsimies ar padomiem un ieteikumiem, lai Tu vieglāk spētu atrast tieši sev piemērotu komfortablu un elegantu apakšveļu.

Rāda no 1 līdz 12 kopā 15 (Kopā lapu - 2)