Izvēlne
Jūsu grozs

Blogs RSS Feed

31 Aug Vai esi pārliecināta, ka pareizi uzvelc krūšturi?
0 347

Krūšturu akurāta uzvilkšana ietekmē Tavu komfortu un apakšveļas piegulumu ķermenim visas dienas laikā. Lasi tālāk un iepazīsties ar pāris vienkāršiem soļiem, lai krūšturis būtu īpaši ērts.

31 Aug Ieteikumi apakšveļas mazgāšanai
0 539

Zināms, ka krūšturis ir viens no svarīgākajiem sieviešu apģērba elementiem, tas atbalsta un uzlabo sievietes koptēlu. Tomēr bieži vien pareiza apakšveļas kopšana tiek atstāta novārtā. Lai apakšveļa pēc iespējas ilgāk saglabātu savu formu un kvalitāti ir svarīgi to pareizi mazgāt un uzglabāt.

16 Mar Peldkostīmu iegādes ieteikumi dažādām krūšu formām
0 1008

Izvēloties jaunu apakšveļu vai peldkostīma augšdaļu ir ļoti svarīgi izprast savu krūšu formu, jo no tā būs atkarīgs, cik komfortabli jutīsies konkrētajā izstrādājumā. Tāpat kā visas pārējās ķermeņa daļas, arī krūtis ir ļoti atšķirīgas, tās iedalās dažādās formās (jā, ir plašāks iedalījums par ’’lielas’’ vai ’’mazas’’ krūtis). Var izdalīt aptuveni septiņas galvenās krūšu formas, kas sievietēm varētu palīdzēt izvēlēties, kurš krūštura, peldkostīma augšdaļas veids būtu vairāk piemērots vai pretēji – no kāda veida iegādes būtu jāizvairās.

08 Feb Iepazīsties ar mūsu dizaineres TOP 5 krūšturiem
0 752

Laiks iepazīties ar mūsu komandas profesionāļiem! Liene Tiļļa ir dizainere, kura ikdienā plāno un izstrādā jaunās Rosme Lingerie apakšveļu un peldkostīmu kolekcijas. Lasi tālāk, lai noskaidrotu profesionālus ieteikumus par konkrētiem krūšturu modeļiem, uzzinātu vairāk par iedvesmas meklēšanu un personīgiem apakšveļas favorītiem.

02 Feb Dažādām ikdienām piemērota apakšveļa
0 709

Cik labi Tu pārzini savu apakšveļas garderobi? Vai esošie krūšturi un biksītes tiešām ir īstie, kurus valkā ikdienā, vai tie ir pelnījuši būt Tavā apakšveļas atvilktnē? Atceries, ka jebkurš garderobes saturs laiku pa laikam ir jāpārskata, lai izšķirotu vajadzīgo, un.. ne tik vajadzīgo. Lai atvieglotu apakšveļas garderobes pārskatīšanu – ieteiksim dažus apakšveļas komplektus, kuri ļoti labi iederēsies dažādām sieviešu ikdienām un vajadzībām.

24 Oct Pieci ieteikumi pirms iegādājies sieviešu apakšveļu
0 779

Lai neapjuktu sieviešu apakšveļas plašajā izmēru un dizaina sortimentā, vēlamies dalīties ar zināšanām, kas uzkrātas Rosme Lingerie 70 gadu pastāvēšanas laikā. Laiks iepazīties ar mūsu radošajiem cilvēkiem, kas ražo iemīļotos Rosme Lingerie produktus. Blogā arī dalīsimies ar padomiem un ieteikumiem, lai Tu vieglāk spētu atrast tieši sev piemērotu komfortablu un elegantu apakšveļu.

11 Oct Ceļvedis veļas iegādei tiešsaistē
0 945

Iegādāties apakšveļu tiešsaistē var šķist sarežģīti. Kuru modeli izvēlēties, kā materiāls un produkts izskatīties dzīvē, vai tas būs atbilstošs izmēram? Ko darīt, ja tas tomēr neder? Šis raksts palīdzēs iepazīt apakšveļas iegādi tiešsaistē, jo uzskaitītajām bažām ir tikpat daudz ieguvumu.

09 Sep Krūšturu veidi
0 1508

Krūšturi var piemeklēt ikvienai sievietei, jebkurai dzīves situācijai. Dienās, kuras gribam pavadīt mājās, neko nedarot jeb laiskojoties dīvānā pie kārtējās seriāla epizodes. Dienās, kad dodies pārgājienā vai mazini stresu sporta zālē. Dienās, kad esi uzvilkusi savu skaistāko kleitu un dodies uz ilgi gaidīto randiņu. Dienās, kad vienkārši vēlies justies komfortabli un sievišķīgi. Katrai situācijai var piemeklēt atbilstošāko krūštura veidu, lai justos vislabāk. Lasi tālāk, lai uzzinātu, kuri krūštura veidi attiecīgajās situācijās būs Tev piemērotākie.

29 Jul Kā pareizi noteikt krūštura izmēru
0 2578

Daudzas no mums īsti nezina savu krūštura izmēru, tāpēc mēdz iegādāties sev neatbilstošu apakšveļu, kas rada diskomfortu un nepieguļ ķermenim. Labi pieguļošs krūšturis ir svarīgs ne tikai izskatam un komfortam, bet arī veselībai. Nepareiza izmēra krūšturu valkāšana var izraisīt muguras un plecu sāpes, kā arī radīt ādas noberzumus.

Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)