Izvēlne
Jūsu grozs

KRŪŠTURI

Iegādājoties krūšturi ir svarīgi zināt savu izmēru, lai atrastu sev īsto apakšveļas modeli, kas labi pieguļ ādai, nespiež un rada komfortablu sajūtu. Lielisks krūšturis ir tāds, ko sieviete nejūt! Piedāvājums krūštura izmēriem ir no 70 līdz 120, bet krūštura bļodiņām no A līdz pat I izmēram.


Brends: NEW ROSME
Mīksto bļodiņu krūšturis ar stīpiņām. Polsterētas lencītes...
29,90€
Bez nodokļa:24,71€
Mīkstas bļodiņas
Brends: NEW ROSME
Krūšturis ar porolona bļodiņām. Bļodiņās kokvilnas odere...
29,90€
Bez nodokļa:24,71€
Porolona bļodiņas
Brends: NEW ROSME
Push up krūšturis ar stīpiņām. Bļodiņās izņemami “spilventiņi”...
26,90€
Bez nodokļa:22,23€
Push up
Brends: NEW ROSME
Pusporolona krūšturis ar stīpiņām...
29,90€
Bez nodokļa:24,71€
Pusporolona bļodiņas
Brends: NEW ROSME
Bezstīpiņu krūšturis - bralete. Bļodiņās plāns polsterējums...
19,90€
Bez nodokļa:16,45€
Bez stīpiņām
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)

Krūšturu galvenā funkcija ir atbalstīt krūšu svaru. Krūtis veido krūts dziedzeri, audi, saites un tos aptverošie taukaudi. Kūpera saites ir audi, kas nodrošina krūšu formas noturību pie krūškurvja un palīdz saglabāt to dabisko formu. Tomēr bez atbalsta, ko sniedz krūšturis – krūtis ar laiku sāks noslīdēt vai nokarāties (ko, protams, ka neviena sieviete nevēlas). Jāiegaumē, ka sievietes vecums, veselības stāvoklis, forma un grūtniecības ietekmē saites un padara krūtis mazāk tvirtas. 

Kvalitatīva sieviešu apakšveļa novērš audu bojājumus, jo notur krūtis vietā un samazina to kustības. Sievietes nēsā krūšturi, lai justos ērti un pārliecinoši, lai sniegtu stabilitāti, veidotu un paceltu krūtis, kā arī novērstu to formas izmaiņas. Dažāda veida sieviešu apakšveļa var vizuāli palielināt vai samazināt krūtis par vairākiem izmēriem. Skaista apakšveļa var uzlabot sievietes pašvērtējumu un veicināt sievišķību. 

Sieviešu krūtis ir dažāda izmēra, tāpēc Rosme Lingerie piedāvā plašu veidu, krāsu un stilu sieviešu apakšveļu. Atrodi savu apakšveļas favorītu Rosme Lingerie veikalos vai mūsu mājaslapā!

Lietas, kas jāņem vērā izvēloties krūšturi

Iegādājoties krūšturi ir svarīgi zināt savu izmēru, lai atrastu sev īsto apakšveļas modeli, kas labi pieguļ ādai, nespiež un rada komfortablu sajūtu. Izvēloties nepareizu izmēru krūšturis var negatīvi ietekmēt veselību un pašsajūtu, kā arī koptēlu. Lielisks krūšturis ir tāds, ko sieviete nejūt!

Kvalitatīvs krūšturis var uzlabot sievietes stāju un mazināt krūšu smaguma radīto diskomfortu, sāpes mugurā, plecos un kaklā. Rosme Lingerie ražotajai apakšveļai uzmanība tiek pievērsta dažādām detaļām, piemēram, krūšturu lencēm. Vairumam no ražotajiem krūšturiem ir regulējamas, mīkstas, polsterētas lences. Dažiem piedāvātajiem apakšveļu modeļiem lences ir platākas, kā arī tās ir nedaudz novirzītas uz sāniem, lai vienmērīgi tiktu sadalīta slodze. Krūšturis ietekmē arī sievietes koptēlu, veidu kā apģērbs pieguļ ķermenim.

Krūšturu veidi

Lai pielāgotos sievietēm Rosme Lingerie ražo dažāda veida, stila, izmēru un krāsu apakšveļu komplektus. Rosme Lingerie sieviešu apakšveļu piedāvā dažādos izmēros, pielāgojoties sievietēm gan ar mazām, gan lielām krūtīm. Piedāvājums krūštura izmēriem ir no 70 līdz 120, bet krūštura bļodiņām no A līdz pat I izmēram. Iegādāties apakšveļu ir iespējams gan internetā (www.rosmelingerie.com), gan mūsu klātienes veikalos.