Izvēlne
Jūsu grozs

Noteikumi

1. Vispārējie noteikumi un kontaktinformācija.

1.1 Vispārējie noteikumi.

Darījumiem starp “SIA NEW ROSME”, Hanzas iela 18, Rīga, LV1045, Reģ. nr. LV 40003138919 (turpmāk - “Pārdevējs”) un Klientu ir piemērojami tikai šie Vispārējie noteikumi (turpmāk - Noteikumi) tādā versijā, kas ir spēkā pasūtījuma izdarīšanas brīdī tiešsaistes veikalā www.rosmelingerie.com.

1.2 Kontaktinformācija

Jūs varat sazināties ar mums:

Pa e-pastu: [email protected] vai [email protected].

Pa tālruni: +371 67 559 041.

Sūtot vēstuli, kas adresēta: SIA NEW ROSME, Hanzas 18, Rīga, LV-1045, Latvija.

2. Vispārējie tiešsaistes veikala lietošanas noteikumi.

2.1. Ja izveidojat mūsu internetveikalā profilu, Jūs nododat savus personas datus. Mums ir nepieciešama Jūsu piekrišana apstrādāt Jūsu datus, pretējā gadījumā Jūs, diemžēl, nevarat lietot tiešsaistes veikalu. Jūsu personas datu apstrādes veids un forma ir izskaidrota šeit: Privātuma politika.

2.2. Preces tiek pārdotas tikai tādos daudzumos, kas ir piemēroti personīgai lietošanai.

3. Jūsu personas datu apstrāde.

3.1. Jūsu piekrišana savu personas datu apstrādei ir brīvprātīga. Tomēr mums ir jānorāda, ka ja Jūs nepiekrītat šai apstrādei, tad nav iespējams reģistrēties un izmantot tiešsaistes veikalu. Visu pārējo informāciju par datu aizsardzību atradīsiet mūsu Privātuma politikā.

4. Pasūtījumi.

4.1. Pasūtījumi tiek veikti caur tīmekļa vietni www.rosmelingerie.com, izmantojot reģistrēta lietotāja kontu.

4.2. Preces tiešsaistes veikalā tiek marķētas tā, ka saņemsiet informāciju par izmēru, krāsu, cenu un materiāliem no kuriem tās tika izgatavotas.

4.3. Pasūtījuma izdarīšanas laikā, izvēlieties vēlamo preci, piemērojiet konkrēto izmēru, krāsu, daudzumu un jebkuras citas īpašības pēc nepieciešamības.

5. Kā iepirkties tiešsaistes veikalā?

5.1. Jūs ievietojiet no produktu klāsta izvēlēto produktu tiešsaistes iepirkumu grozā, uzklikšķinot uz pogu “Ielikt grozā”.

5.2. Visas preces, kas ievietotas iepirkumu grozā, var aplūkot, uzklikšķinot uz “Iepirkumu groza”, kas redzams tīmekļa vietnes labajā augšējā sadaļā. No šejienes iespējams arī dzēst preces vai mainīt preču skaitu.

5.3. Ja vēlaties iegādāties preces, kas atrodas iepirkumu grozā, uzklikšķiniet uz pogas “Noformēt pirkumu”.

5.4. Lai iegādātos preces, Jums ir jāreģistrējas mūsu tiešsaistes veikalā. Pēc reģistrācijas Jums ir pieejamas citas iespējas, piemēram, pasūtījumu kopsavilkums, saglabātās piegādes adreses un pasūtījumu vēsture.

5.5. Izvēlieties savu vēlamo piegādes veidu un adresi.

5.6. Pēc tam varat norādīt, kā vēlaties maksāt. Jums ir pieejamas šādas apmaksas metodes: maksājums ar karti, maksājums caur interneta banku.

5.7. Spiežot pogu “Apstiprināt pasūtījumu” Klients piekrīt pirkt izvēlēto Produktu un apņemas samaksāt par to norādīto preces un piegādes cenu.

5.8. Pēc pasūtījuma saņemšanas Pārdevējs nosūtīs Jums pasūtījuma apstiprinājumu pa e-pastu, kurā tiks atkārtota detalizēta Jūsu pasūtījuma informācija.

5.1. Pārdevējs var sazināties ar Jums pa tālruni (ja norādījāt tālruņa numuru) vai pa e-pastu, lai noskaidrotu jebkādus jautājumus, kas var būt neskaidri par pasūtījumu un piegādi.

6. Cenas.

6.1. Visas cenas, kas norādītas tiešsaistes veikalā, ir norādītas eiro valūtā, iekļaujot likumā noteikto pievienotās vērtības nodokli. Turklāt, pastāv sūtīšanas izdevumi, kuru summa ir atkarīga no tā, kādi piegādes un samaksas varianti tiek izvēlēti. Šīs izmaksas tiek uzskaitītas atsevišķi.

6.2. Cena, kas tiek norādīta pasūtījuma beigās, ir galīgā cena. Pārdevējam un pircējam šī cena ir saistoša. Pēc tam cena vairs nemainīsies, pat tad, ja Pārdevējs vēlāk samazina vai paaugstina preču cenu.

6.3. Neskatoties uz to, Pārdevējs patur tiesības spēkā esošās likumdošanas ietvaros koriģēt cenas tiešsaistes veikalā, piedāvāt jaunus produktus un piedāvāt vai izbeigt cenu atlaides.

7. Preču pieejamība.

7.1. Tiešsaistes veikalā piedāvātās preces ir vispārīgi pieejamas. Tomēr retos izņēmumos, piemēram, ja konkrētus produktus pasūta vairāki klienti, nevar tikt izslēgts, ka preces vairāk nav pieejamas. Šādā gadījumā Jums nekavējoties tiks paziņots, ka preces nav pieejamas. Par precēm, kas nav pieejamas, netiek slēgts nekāds līgums. Piegādes tiek veiktas, kamēr krājumi ir pieejami.

Nepieejamie izmēri tiek iezīmēti atšķirīgā krāsā, nekā pieejamie izmēri preces lapā.

8. Piegādes veids un piegādes laiks.

8.1. Pasūtītās preces tiek piegādāti tikai Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijas ietvaros.

8.2. Piedāvājam piegādāt preces uz kādu no Omniva pakomātiem, Latvijas Pasts un Lietuvas Pasts pasta nodaļām, savām mājām.

8.3. Mēs sazināsimies ar Jums, ja kāda prece vairs nav pieejama vai nevar tikt nosūtīta citu iemeslu dēļ.

9. Samaksas metodes.

9.1. Jums ir pieejamas šādas samaksas metodes: maksājums ar bankas karti, maksājums caur interneta banku.

10. Piegādes izmaksas.

10.1. Mēs sūtam tikai uz adresēm, kas atrodas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā.

Sūtīšanas izmaksas ir atkarīgas no izvēlētās nosūtīšanas metodes, sīkāku informāciju varat aplūkot sadaļā Piegādes izmaksas.

11. Atteikuma tiesības.

11.1. Jums ir tiesības vienpusēji lauzt distances līgumu 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas.

11.2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, preces un aizpildīta atteikuma anketa jānodod Rosme Lingerie veikalā Hanzas ielā 18, Rīga vai jānosūta uz SIA NEW ROSME, Hanzas iela 18, Rīga, LV1045 ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).

Atteikuma anketa tiks izsūtīta kopā ar pirkumu. Kā arī atteikuma veidlapa atrodama elektroniskā formā sadaļā Preču atgriešana un apmaiņa, atteikuma veidlapa. 

11.3. Jums ir tiesības preci lietot tiktāl ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei. Atgrieztai precei jābūt tās sākotnējā izskatā bez bojājumiem un valkāšanas pazīmēm. Pie preces jābūt piestiprinātām tās oriģinālām etiķetēm un aizargplēvēm. 

11.4. Nauda par atgriezto preci tiks atgriezta 14 dienu laikā no “paziņojuma par atteikumu” saņemšanas brīža, pie nosacījuma, ka atgrieztā prece atbildīs tās oriģinālam izskatam. Maksājums tiks atgriezts uz kredītkarti vai bankas kontu, no kura tika saņemts maksājums par pirkumu.

12. Garantija.

12.1. Jūs varat iesniegt sūdzības prasību par iegādāto preču defektiem saskaņā ar Latvijas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu. Par brāķēto preci mēs Jums atgriezīsim samaksāto naudas summu uz Jūsu bankas kontu.

12.2. Prece var tik atgriezta Hanzas ielā 18, Rīga Rosme Lingerie veikalā vai sūtot to uz SIA New Rosme, Hanzas iela 18, Rīga, LV1045. Prece jānosūta kopā ar atteikuma veidlapu. Sūdzības prasījuma pieteikumu izskatīs 14 dienu laikā, no tā saņemšanas brīža. Pārdevējs informēs Klientu par savu lēmumu. Ja lēmums būs pozitīvs, Pārdevējs atgriezīs Klientam preces vērtību, pārskaitot uz Klienta bankas kontu. Ja sūdzība nav uzskatāma par pamatotu, tiks nosūtīts atzinums, ar piedāvājumu saņemt preci atpakaļ Rosme Lingerie veikalā, Hanzas 18, Rīga.

12.3. Katra pasūtījuma pavadzīme tiks nosūtīta klientam kopā ar pasūtījumu. Pārdevējs nav atbildīgs par nepareiziem pavadzīmes datiem, ko ir ievadījis pats klients.

13. Autortiesības.

13.1. Šīs tīmekļa vietnes saturs, tai skaitā fotogrāfijas, video un teksti, ir aizsargāts ar autortiesību likumu un citām tiesībām. Attēlu, filmu un tekstu izmantošana ir atļauta tikai privātai lietošanai.

14. Izmaiņas šajos Noteikumos.

14.1.Šie noteikumi sastādīti saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem.

Visas nesaskaņas, kas radušās saistībā ar šiem Noteikumiem, tiek risinātas sarunu ceļā. Ja neizdodas panākt vienošanos, konflikti risināmi Latvijas Republikas tiesā tiesību aktos noteiktajā kārtībā.

Puses tiek atbrīvotas no atbildības, kas noteikta šajos Noteikumos, ja to izpilde nav iespējama dēļ apstākļiem, kurus radījuši nepārvarami spēki.

14.2. Pārdevējs patur tiesības bez brīdinājuma jebkurā laikā vienpusēji mainīt un papildināt Noteikumus, tos publicējot www.rosmelingerie.com sadaļā “Noteikumi”. Pircējam tiek piemēroti tie Noteikumi, kas ir spēkā preču un pakalpojumu pasūtīšanas brīdī. Pirms katra pirkuma veikšanas Pircējam ir pienākums iepazīties ar www.rosmelingerie.com Noteikumiem.

15. Atbildība.

15.1. Klients ir atbildīgs par reģistrācijas formā sniegto datu patiesumu. Ja Klienta reģistrācijas formā sniegta nepatiesa informācija, Pārdevējs nav atbildīgs par to un no tā izrietošajām sekām, bet ir tiesīgs pieprasīt no Klienta tiešo zaudējumu atlīdzību.

Klients, kurš ir piereģistrējies interneta veikalā www.rosmelingerie.com, ir pilnība atbildīgs par savām veiktajām darbībām.

Klients ir atbildīgs par savu reģistrācijas datu drošību. Ja reģistrācijas datus izmanto trešā persona, par to ir atbildīgs pats Klients.

15.2. Pārdevējs visos iespējamajos konfliktu gadījumos ir atbrīvots no jebkādas atbildības, ja zaudējumi rodas no tā, ka Klients, neskatoties uz Pārdevēja rekomendācijām, uzņemoties saistības, nav iepazinies ar šiem Noteikumiem, kaut arī viņam tika sniegta tāda iespēja.

Pārdevējs neatbild par Pircēja pieņemto lēmumu iegādāties Preces, balstoties uz attēliem.

Rodoties zaudējumiem, vainīgā puse pretējai pusei atlīdzina tikai tiešos zaudējumus.Spēkā no: 2019. gada 01.decembra.