Izvēlne
Jūsu grozs

Par mums

SIA New Rosme darbību sāk 1952. gadā, kad uzņēmums sāk korsešu izstrādājumu šūšanu Rīgā. 1963. gadā uzņēmums kļūst par apvienības Rīgas Apģērbs sastāvdaļu, bet 1991. gadā atkal atgūst pastāvību. Šai pašā gadā sākas sadarbība ar zviedru kompāniju Swegmark of Sweden, kas nodarbojas ar apakšveļas dizainu un šūšanu. Sadarbība kompāniju apmierināja un pēc diviem gadiem New Rosme kļuva par holdingkompānijas Swegmark Invest AB sastāvdaļu, kura tad arī ir vienīgā New Rosme īpašniece.

New Rosme ātri attīstās un paplašinās. Investīcijas un progresīvas tehnoloģijas labvēlīgi ietekmē uzņēmumu, kurš cenšas būt konkurētspējīgs jauna noieta tirgu iekarošanā. New Rosme ražošanas jauda ļauj ik mēnesi izgatavot simtiem tūkstošu komplektu un šim skaitlim ir tendence pieaugt.

Uzņēmumā strādā 200 cilvēki. Izstrādājumi tiek eksportēti uz Zviedriju, Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu, Kazahstānu, Lielbritāniju, Īriju, Vāciju, Portugāli, Spāniju, Čehiju, Franciju, Somiju, Austriju un, protams, uz Baltijas valstīm. New Rosme izstrādā arvien jaunas kolekcijas un izpilda līgumdarbus.

Rosmes modeļu klāsts aptver moderna sortimenta spektru. New Rosme kolekcijās veiksmīgi apvienojas izsmalcināts dizains un funkcionalitāte. Liela izmantojamo materiālu izvēle – no izsmalcinātām mežģīnēm līdz kokvilnas vienkāršībai, kas spēj apmierināt jebkuru gaumi. Katra konstrukcijas detaļa tiek rūpīgi pārdomāta, lai panāktu atbilstību silueta modes tendencēm un nodrošinātu komfortu. Uzņēmuma dizaineri gūst radošo iedvesmu, apmeklējot starptautiskās izstādes Parīzē, Lionā un citās pilsētās. New Rosme kolekcijās vienmēr atrodami lielu izmēru izstrādājumi.

Pateicoties stingrai izstrādājumu kvalitātes kontrolei un izvēloties augstas kvalitātes izejvielu piegādātajus, izstrādājumi atbilst augstiem starptautiskiem standartiem. Uzņēmums ne reizi vien ir ticis apbalvots izstādēs par skaistiem un augsti kvalitatīviem izstrādājumiem.. 1997. gadā Parīzē mūsu kompānijas produkcija saņēma starptautisko balvu International trophy of Quality par kvalitāti.

Mūsu uzņēmuma mārketinga pamatdarbības virziens ir paplašināt pircēju loku, kas izvēlas preci ar patentēto preču zīmi Rosme. Tirgus ekonomikas sīvā konkurence liek patstāvīgi pilnveidot savas potenciālās ražošanas iespējas, kas ļauj saglabāt jau esošās, un veiksmīgi veidot jaunus, perspektīvus tirdzniecības sakarus.